logo
beIN SPORTS HD 1
Paylaş:
18 Şubat 2020 Salı 01:06:49
futbol
00:40Devils - GalacticosCanlı
basketbol
00:15Western Connecticut State - Umass Boston BeaconsCanlı
basketbol
00:00Meteor - SupernovaCanlı
futbol
00:00Excursionistas - Deportivo EspañolCanlı
tenis
22:29Alexander Golinko - Pavel KotlyarovCanlı
tenis
22:30Andrej Martin - Christian Garin
futbol
22:45Chelsea - Manchester United
futbol
22:45ChievoVerona - Salernitana 1919
tenis
23:15Sorgi/Cerundolo - Kestelboim/Etcheverry
basketbol
23:45Massacramento Kings - Orione
tenis
23:45Illya Marchenko - Andrea Pellegrino
futbol
00:30River Plate Asuncion - Club Sportivo San Lorenzo
tenis
00:30Jorge Brian Panta Herreros - Kevin King
tenis
00:30Juan Alejandro Hernandez Serrano - Cristian Rodríguez
tenis
00:30Pedro Sakamoto - Carlos Gomez-Herrera
tenis
00:30Alvarez/Huertas Del Pino - Cigarran/Troche
tenis
00:30Galdos/Cuevas - Tirante/Cerundolo
tenis
00:45Pedro Martinez Portero - Hugo Dellien
tenis
01:30Corentin Moutet - Federico Coria
futbol
01:30Unión Española - Audax Italiano
tenis
02:00Yoshihito Nishioka - John Millman
futbol
02:00Ituano Futebol Clube - Associação Atlética Ponte Preta
futbol
02:00Timon - Piauí Esporte Clube
futbol
02:00Imperatriz - Fortaleza
futbol
02:00Alacranes de Durango - Atletico Reynosa
futbol
02:00Deportivo Lara - Academia Puerto Cabello
tenis
02:30Albert Ramos - Carlos Alcaraz Garfia
futbol
02:30Coimbra - América Futebol Clube Minas Gerais
futbol
02:30Vila Nova - CRAC
futbol
02:30Democrata - Serranense
tenis
02:30Cabal/Farah - Luz/Matos
futbol
03:00Sarmiento de Leones - Deportivo Universitario
futbol
03:00Atlético Huila - Fortaleza Zipaquira
tenis
03:00Alexis Galarneau - Antoine Escoffier
tenis
03:00Gerardo Lopez Villasenor - Shintaro Mochizuki
futbol
03:10Independiente Avellaneda - Arsenal de Sarandí
futbol
03:10Estudiantes de Rio Cuarto - Platense
futbol
03:40Barranquilla - Corporación Deportiva Real Cartagena
tenis
04:00Emilio Gomez - Frances Tiafoe
futbol
04:00Cavalier - Tivoli Gardens
tenis
04:05Emina Bektas - Fang Ying
tenis
04:05Miyu Kato - Ayano Shimizu
tenis
04:05Tara Moore - Peangtarn Plipuech
tenis
04:30David Volfson - Taha Baadi
tenis
04:30Diego Hidalgo - Guilherme Clezar
tenis
05:00Andrea Dikosavljevic - Misaki Matsuda
tenis
05:00Minokoshi - Mana Kawamura
tenis
05:00Marianna Zakarlyuk - Tamara Barad Itzhaki
tenis
05:00Monique Barry - Repac
tenis
05:00Shiho Akita - Sakura Hosogi
tenis
05:35Junri Namigata - Nagi Hanatani
tenis
05:35Kyoka Okamura - Hiroko Kuwata
tenis
05:35Hontama - Haruka Kaji
tenis
07:00Uchijima/Hayashi - Arakawa/Kang
tenis
07:00Xun/Okuno - Kobori/Shimizu
tenis
07:00Aiava/Myers - Tere-Apisah/Hourigan
tenis
07:00Ramialison/Elie - Bains/Jang
tenis
07:00Routliffe/Fourlis - Bozovic/Marshall
tenis
07:00Wu/Fanning - Kung/Stefanini
tenis
07:05Xinyu Wang - Suzuho Oshino
tenis
08:00Federico Arnaboldi - Aliaksandr Liaonenka
tenis
08:00Otto Virtanen - Egor Novikov
tenis
08:30Bektaş/Moore - Kato/Okamura
tenis
08:30Wu/Zhang - Ayukawa/Hozumi
tenis
08:30Yonehara/Hsieh - Ng/Rodionova
tenis
08:30Akita/Minokoshi - Barry/Gibson
tenis
08:30Silva Fick/Popovic - Parnaby/Smith
tenis
08:30Repac/Simons - Morisaki/Sema
tenis
09:30Rostislav Galfinger - Sharobiddin Abzalov
tenis
09:30Vladimir Osminkin - Danil Ozernoy
tenis
09:30Bhambri/Chilumula - Sama/Chaudhari
tenis
10:00Anastasia Nefedova - Oleksandra Oliynykova
tenis
10:00Nina Potocnik - Özlem Uslu
tenis
10:00Wensveen - Aurora Zantedeschi
tenis
10:00Bhosale/Inoue - Kuearum/Chanta
tenis
10:00Narsinghani/Choudhary - Mane/Raina
tenis
11:00Karolina Muchova - Katerina Siniakova
futbol
11:00Tambov - Chertanovo Moskova
futbol
11:00Banteay Meanchey - Kampong Chhnang
futbol
11:00Pursat - Battambong
tenis
11:00Savriyan Danilov - Aldin Setkic
tenis
11:00Asrawy - Kelsey Stevenson
tenis
11:00Ismael Changawa Ruwa Mzai - Oleksandr Ovcharenko
tenis
11:00Moerani Bouzige - Piotr Matuszewski
tenis
11:00Seita Watanabe - Moritz Trocker
tenis
11:30Luca Giacomini - Renta Tokuda
tenis
11:30Mert Naci Türker - Peter Makk
tenis
11:30Burdina/Strakhova - Desai/Romeo
tenis
11:30Vig/Nikiforova - Ozeki/Hondo
tenis
12:00Alessandro Bega - Edan Leshem
tenis
12:00Kacper - Igor Sijsling
tenis
12:00Nerman Fatic - Sadio Doumbia
tenis
12:00Gabriella Taylor - Vedder
tenis
12:00Gergana Topalova - Laura Boehner
tenis
12:00Giulia Morlet - Jacqueline Cabaj Awad
tenis
12:00Davide Pozzi - Amoros Ramos
tenis
12:00Diego Augusto Barreto Sanchez - Stefano Baldoni
tenis
12:00Gerard Granollers Pujol - Esteban Bruna
tenis
12:00Ivan Marrero Curbelo - Paul Valsecchi
tenis
12:00Andrews - Francesco Passaro
tenis
12:05Daniel Michalski - Francesco Maestrelli
futbol
12:15Muktijoddha Sangsad - Sheikh Jamal
tenis
12:30Kristina Mladenovic - Aliaksandra Sasnovich
futbol
12:30Redlands United FutbolClub - Queensland Lions
tenis
12:30Billy Harris - Jordan Correia Passos Do Carmo
tenis
12:30Gian Luca Tanner - Nicholas David Ionel
tenis
12:30Ilya Beloborodko - Daniele Capecchi
tenis
12:30Helene Pellicano - Alba Carrillo Marin
tenis
12:30Laura Svatikova - Maria Kallistrou
tenis
12:30Lina Glushko - Oana Gavrila
tenis
12:30Piotr Grynkowski - Iancu-Lustinian Ghinda
tenis
13:00Elina Svitolina - Jennifer Brady
tenis
13:00Avanesyan/Sonmez - Anil/Yudanov
tenis
13:00Baykal/Tinaztepe - Laskutova/Stephens
tenis
13:00Lamens/Stadler - Alkio/Feng
tenis
13:00Nefedova/Oliynykova - Jorge/Husaric
tenis
13:00Peeva/Uyar - Njiric/Potocnik
tenis
13:00Stamatova/Herazo Gonzalez - Lemoine/Mujan
tenis
13:00Zantedeschi/Lizarazo - Praefke/Türkmen
futbol
13:00Tokyo - Perth Glory
futbol
13:00Mumbai Muslims - FSI-Seaview
tenis
13:00Aoyama/Shibahara - Pliskova/Pliskova
tenis
13:00Kravchuk/Riske - Kalashnikova/Christian
futbol
13:30Seoul - Melbourne Victory
tenis
13:30Enrico Dalla Valle - Lucas Gerch
tenis
13:30Sasi Kumar Mukund - Filip Cristian Jianu
tenis
13:30Pavel Nejedly - Julian Ocleppo
tenis
13:30Viktor Galovic - Mircea-Alexandru Jecan
tenis
13:30Sophia Biolay - Carole Monnet
futbol
13:45Sepidrood Rasht - Sorkhpooshan Pakdasht
tenis
14:00Veronika Kudermetova - Dayana Yastremskaya
tenis
14:00Hubert Hurkacz - Antoine Hoang
tenis
14:00Vasilevski/Erlich - Molchanov/Hsieh
tenis
14:00Gille/Vliegen - Meligeni Rodrigues Alves/Monteiro
tenis
14:00Gonzalez/Martin - Andujar/Baena
tenis
14:00Granollers/Ceballos - Londero/Ramos Vinolas
tenis
14:00Jebawy/Zelenay - Demoliner/Middelkoop
tenis
14:00Molteni/Sonego - Pavic/Soares
tenis
14:00Verdasco/Cuevas - Kubot/Melo
tenis
14:00Jonas Trinker - Christos Keisidis
tenis
14:00Duca/Svatikova - Colmegna/Spigarelli
tenis
14:00Kaul/Narmont - Murta/Appleton
tenis
14:00Lene/Rouvroy - Akler/Pulchartova
tenis
14:00Pieri/Spiteri - Lanca/Santos
tenis
14:00Andrew Paulson - Sebastian Prechtel
tenis
14:00Wiskandt - Jakub Paul
tenis
14:00Joan B Borras Isern - Benjamin Dhoe
tenis
14:30Anastasia Pavlyuchenkova - Belinda Bencic
tenis
14:30Bergdahl/Backman - Akkoyun/Turker
tenis
14:30Erel/Tkemaladze - Virgili/Pavlovic
tenis
14:30Gunes/Sarıtaş - Biljesko/Giacomini
tenis
14:30Marozsan/Nagy - Izquierdo/Paz
futbol
14:30Kom Podgorica - Petrovac
tenis
14:30Carter/Stefani - Hradecka/Klepac
tenis
14:30Peng/Han - Voracova/Lister
futbol
15:00Chiangrai United - Beijing Guoan
futbol
15:00Renaissance FC de Ngoumou - Unisport FC de Bafang
futbol
15:00Ilves - Tallinna Kalev
tenis
15:00Marek Gengel - Kopriva
tenis
15:00Yannick Maden - Louis Wessels
tenis
15:00Chun Hsin Tseng - Borg
tenis
15:00Viktor Durasovic - Ilkel
tenis
15:00Agustin Riquelme Coppari - Gonzalo Villanueva
tenis
15:00Francisco Cerundolo - Daniel Dutra da Silva
tenis
15:00Hernan Casanova - Joao Pedro Sorgi
tenis
15:00Juan Bautista Torres - Tomas Martin Etcheverry
tenis
15:00Thiago Agustin Tirante - Nicolas Alvarez
tenis
15:30Petra Martic - Su-Wei Hsieh
futbol
15:30Abahani Limited Chittagong - Arambagh
futbol
15:30Maleyat Kafr El Zayat - Ala'ab Damanhour
futbol
15:30Petrojet - Al-Nasr Kahire
tenis
15:30Vasek Pospisil - Emil Ruusuvuori
tenis
15:30Dalibor Svrcina - Mats Rosenkranz
tenis
15:30Nico Kleber - Damien Wenger
futbol
15:50Al-Mojzel - Al-Qadisiyah
futbol
16:00Rudar Pljevlja - Grbalj
futbol
16:00Jabalain - Al-Ta'ee
futbol
16:00Coastal Union - Ruvu Shooting
futbol
16:00Mbao - Singida United
futbol
16:00Mbeya City - Lipuli
futbol
16:00Namungo - KMC
futbol
16:00Polisi Tanzania - Young Africans
futbol
16:00Ruvu Stars - Biashara United Mara
futbol
16:00Vipers - Kampala Capital City Authority
tenis
16:00Norbert Gombos - Jannik Sinner
tenis
16:00Adeshina/Gutierrez Carrasco - Wachaczyk/Paar
tenis
16:00Christie/Marray - Benoit/Moratelli
tenis
16:00Beaupain/Gray - Heijer/Tanner
tenis
16:00Krejcikova/Zheng - Guarachi/Rosolska
tenis
16:00Vondrousova/Muchova - Brady/Sevastova
futbol
16:25Ibri Club - Al-Oruba
futbol
16:30Riga - Shinnik Yaroslavl
futbol
16:30Busoga United - Uganda Revenue Authority
futbol
16:30Police - Bright Stars
futbol
16:30Proline - FC
futbol
16:30Wakiso Giants - Maroons
tenis
16:30Added - Artem Dubrivnyy
tenis
16:30Julian Lenz - Maximilian Marterer
tenis
16:30Luca Vanni - Tristan Lamasine
tenis
16:30Pedja Krstin - Arthur De Greef
tenis
16:30Bolsova Zadoinov/Mrdeza - Kania/Shoshyna
tenis
16:30Sebastian Baez - Jonathan Eysseric
tenis
17:00Sorana Cirstea - Anett Kontaveit
futbol
17:00Amal Bou Saâda - Oran
futbol
17:00Racing Club Rélizane - Annaba
futbol
17:00Arba - Béjaïa
futbol
17:00AS - Universite de Ngaoundere
futbol
17:00Dynamo de Douala - Leopard Sportif de Douala
futbol
17:00Foncha Street Bamenda - Matelots
futbol
17:00Racing Bafoussam - Stade de Bertoua
futbol
17:00Podgorica - Buducnost Podgorica
futbol
17:00Gefle - Frej Taby
tenis
17:00Nielsen/Puetz - Marray/Skupski
tenis
17:00Sandro Kopp - Dominik Boehler
tenis
17:30Marin Cilic - Ilya Ivashka
tenis
17:30Georges/Zimmermann - Bondar/Jani
tenis
17:30Maleckova/Muntean - Galfi/Fett
tenis
17:30Garcia/Mirza - Kudriavtseva/Srebotnik
futbol
17:55Ain - Nassr
tenis
18:00Sofia Kenin - Elena Rybakina
tenis
18:00Attila Balázs - Pablo Cuevas
tenis
18:00Borna Coric - Juan Ignacio Londero
tenis
18:00Dominic Thiem - Felipe Meligeni Rodrigues Alves
tenis
18:00Gianluca Mager - Casper Ruud
tenis
18:00Guido Pella - Thiago Monteiro
tenis
18:00Jaume Antoni Munar Clar - Salvatore Caruso
tenis
18:00Joao Domingues - Pedro Sousa
tenis
18:00Leonardo Mayer - Lorenzo Sonego
tenis
18:00Marco Cecchinato - Dusan Lajovic
tenis
18:00Brown/Miedler - Wessels/Zima
tenis
18:00Matteo Viola - Raul Brancaccio
tenis
18:00Alejandro Gomez - Felix Corwin
tenis
18:00Arthur Rinderknech - Ricardo Rodriguez
tenis
18:00Lloyd Glasspool - Vasil Kirkov
tenis
18:00Patrik Niklas-Salminen - Soeda
tenis
18:00Shintaro Imai - Tobias Kamke
tenis
18:00Bara/Pattinama-Kerkhove - Klaffner/Samir
futbol
18:15Najoom - Al-Batin
tenis
18:30Krawietz/Mies - Tsitsipas/Tsitsipas
futbol
18:35Sadd - Sepahan Isfahan
futbol
18:35Sharjah - Persepolis
futbol
18:35Al-Taawon - Al-Duhail
futbol
18:40Nahda Al Buraimi - Dhofar S.C.S.C.
futbol
19:00Khouribga - Safi
futbol
19:00Granicar - Cibalia
futbol
19:00Ohud Medina - Khaleej Khor Fakkan
futbol
19:00Simba - Kagera Sugar
tenis
19:00Cedrik-Marcel Stebe - Bernard Tomic
tenis
19:00Taylor Harry Fritz - Cameron Norrie
tenis
19:00Monroe/Withrow - Macdonald/Mannarino
tenis
19:00John-Patrick Smith - Evan King
tenis
19:00Ronald Slobodchikov - Alexander Sarkissian
tenis
19:00Bagerbaseh/Daley - Miyazaki/Hartono
tenis
19:30Maria Sakkari - Aryna Sabalenka
futbol
19:30Zeta - Sutjeska
futbol
19:30Elfsborg - Grenland
futbol
19:30Garde Nationale - Ksar
tenis
19:30Hugo Grenier - Hugo Gaston
tenis
19:30Abdel-Aziz/Babic - Kostyuk/Rakhimova
tenis
19:30Satral - Hans Rehberg
futbol
20:00Giessen - Viktoria Aschaffenburg
tenis
20:00Vega Hernandez/Paire - Bublik/Popyrin
tenis
20:00Jeremy Jahn - Benjamin Hassan
tenis
20:00Teimuraz Gabashvili - Tomas Machac
futbol
20:05Bnei Sakhnin - Beitar Tel Aviv Ramla
futbol
20:05Hapoel Ironi Acre - Hapoel Afula
futbol
20:05Hapoel Nazareth Illit - Hapoel Bnei Lod
futbol
20:05Hapoel Ramat Gan Giv'atayim - Maccabi Ahi Nazareth
futbol
20:05Hapoel Rishon LeZion - Hapoel Petah Tikva
futbol
20:05Kafr Qasim - Hapoel Nir Ramat HaSharon
futbol
20:05Maccabi Petah Tikva - Hapoel Ashkelon
futbol
20:30Køge - B.93 Copenhagen
futbol
20:30Bohumin - Lokomotiva Petrovice
tenis
20:30Henri Laaksonen - Steve Johnson
tenis
20:30Miomir Kecmanovic - Jordan Thompson
tenis
20:30Constant Lestienne - Andrea Arnaboldi
futbol
21:00Nacional Sao Paulo - Clube Atlético Linense
futbol
21:00Ismaning - Freising
futbol
21:00Hessen Dreieich - Vilbel
futbol
21:00Hassleholm - Eslovs
futbol
21:00Norrköping - Jönköpings Södra
futbol
21:00SC-ESV Parndorf 1919 - Gattendorf
tenis
21:00Gilles Simon - Harold Mayot
tenis
21:00Quentin Halys - Milan Welte
tenis
21:00Martin Redlicki - Luke Saville
futbol
21:30Differdange 03 - Metz
futbol
21:30SNIM - ASAC Concorde
tenis
21:30Bopanna/Shapovalov - Bolelli/Sinner
tenis
21:30Michael Vrbensky - Yannick Hanfmann
tenis
22:00Kyle Edmund - Humbert
futbol
22:30Cambrian & Clydach Vale B. & - Afan Lido
tenis
22:30Ernests Gulbis - Reilly Opelka
tenis
22:30Aljaz Bedene - Karen Khachanov
tenis
22:30Lorenzo Giustino - Nino Serdarusic
futbol
22:45Motherwell - Mirren
futbol
22:45Bangor City - Conwy Borough
futbol
22:45Daventry Town - Kidlington
futbol
22:45Halesowen Town - Yaxley
futbol
22:45Oxford United - Wimbledon
futbol
22:45Southend United - Gillingham
futbol
22:45Macclesfield Town - Plymouth Argyle
futbol
22:45Hartley Wintney - Metropolitan Police
futbol
22:45Hayes & Yeading United - Blackfield & Langley
futbol
22:45Poole Town - Hendon
futbol
22:45Salisbury City - Truro City
futbol
22:45Yate Town - Swindon Supermarine
futbol
22:45Alvechurch - Kings Langley
futbol
22:45Lowestoft Town - Stourbridge
futbol
22:45Royston Town - Biggleswade Town
futbol
22:45Maidstone United - Bath City
futbol
22:45Oxford City - Dorking Wanderers
futbol
22:45Coggeshall Town - Aveley
futbol
22:45Bishop's Stortford - Enfield Town
futbol
22:45Bowers & Pitsea - Brightlingsea Regent
futbol
22:45East Thurrock United - Carshalton Athletic
futbol
22:45Margate - Hornchurch
futbol
22:45Merstham - Corinthian-Casuals
futbol
22:45Droylsden - Workington
futbol
22:45Dunston - City of Liverpool
futbol
22:45Marske United - Pickering Town
futbol
22:45Pontefract Collieries - Colne
futbol
22:45United of Manchester - Stafford Rangers
futbol
22:45Warrington Town - Grantham Town
futbol
22:45Whitby Town - Redcliffe
futbol
22:45Alfreton Town - Leamington
futbol
22:45Brackley Town - Southport
futbol
22:45Chester - King's Lynn Town
futbol
22:45Kettering Town - Hereford
futbol
22:45Portsmouth - Exeter City
futbol
22:45Barnet - Harrogate Town
futbol
22:45Barrow - Dover Athletic
futbol
22:45Basildon United - Folkestone Invicta
futbol
22:45Falkirk - East Fife
futbol
22:45Gainsborough Trinity - Kidsgrove Athletic
futbol
23:00Atletico Madrid - Liverpool
futbol
23:00Borussia Dortmund - Paris Saint-Germain
futbol
23:00Dergview - Queen's University Belfast
tenis
23:00Noah Rubin - Jason Jung
futbol
23:00Atletico Madrid - Liverpool (beIN SPORTS HD 2)
futbol
23:00B.Dortmund - PSG (beIN SPORTS HD 1)
futbol
23:30Tevragh-Zeina - Sahel Mauritania
tenis
23:30Millman/Reid - Bambridge/Mclachlan
tenis
00:00Manuel Guinard - Michael Mmoh
futbol
01:15Aragua - Coquimbo Unido
futbol
01:15Unión La Calera - Fluminense FutbolClub
futbol
02:00Village Superstars - Cayon Rockets
tenis
02:00Radu Albot - Jack Sock
tenis
03:00Liam Caruana - Brayden Schnur
futbol
03:30Aucas - Club Atlético Vélez Sársfield
futbol
03:30Independiente Medellín - Atlético Tucumán
futbol
03:40Deportivo Pereira - Jaguares de Córdoba Fútbol Club
futbol
04:00Portmore United - Cruz Azul
futbol
04:00Monarcas Morelia - Club Tijuana
tenis
04:00Nick Kyrgios - Tommy Paul
tenis
04:00Kaji/Namigata - Morimoto/Osafune
tenis
04:05Indy De Vroome - Kisa Yoshioka
tenis
04:05Naho Sato - Kang
tenis
04:05Ying Zhang - Hozumi
tenis
05:00Oscar Jose Gutierrez - Thomaz Bellucci
tenis
05:35Akiko Omae - Momoko Kobori
tenis
05:35Chisa Hosonuma - Mana Ayukawa
tenis
05:35Moyuka Uchijima - Miharu Imanishi
futbol
06:00Motagua - Atlanta United
futbol
06:00Club León - Angeles
futbol
06:10Deportivo Toluca - Pachuca
tenis
07:05Matsumoto - Yamaguchi
tenis
07:05Haruna Arakawa - Erina Hayashi
tenis
07:05Risa Ushijima - Arina Rodionova
tenis
08:00Riccardo Balzerani - Yunseong Chung
tenis
08:30Kuwata/Hontama - Omae/Plipuech
tenis
08:30Wang/De Vroome - Imanishi/Kajitani
tenis
11:00Andrianjafitrimo/Grabher - Gracheva/Komardina
tenis
11:00Lantigua De La Nuez/Mintegi Del Olmo - Krunic/Piter
tenis
11:00Aryan Goveas - Simone Roncalli
tenis
11:00Evgeny Philippov - Robin Stanek
tenis
11:00Pablo Vivero Gonzalez - Andrea Picchione
tenis
11:00Simon Yitbarek - Ryan Nijboer
tenis
11:00Stijn - Aleksei Khomich
tenis
11:00Tristan Boyer - Jaime Caldes
tenis
12:00Egor Gerasimov - Dennis Novak
tenis
12:00Mikael Ymer - Stefanos Tsitsipas
tenis
12:00Mikhail Kukushkin - Pierre-Hugues Herbert
tenis
12:00Stefano Travaglia - Felix Auger Aliassime
tenis
12:00Cazaux/Mayot - Maheu/Pospisil
tenis
12:00Pedro Cachin - Alcala Gurri
tenis
12:00Pedro Vives Marcos - Carlos Boluda-Purkiss
tenis
12:00Timofey Skatov - Carlos Sanchez Jover
tenis
13:00Melzer/Roger-Vasselin - Hurkacz/Simon
tenis
13:00Lechemia/Eikeri - Salden/Tauson
futbol
13:30Suwon Samsung Bluewings - Vissel Kobe
futbol
13:30Yokohama F. Marinos - Sydney
futbol
13:30Bandırmaspor - Kırşehir Bld. (TRT Spor HD)
tenis
14:00Simona Halep - Jabeur
tenis
14:00Kenin/Mattek-Sands - Peschke/Schuurs
tenis
14:00Ninomiya/Yang - Melichar/Xu
basketbol
14:00Elazığ Öİ - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
futbol
17:00Jamshedpur - FC
tenis
17:00Added/Eriksson - Zandschulp/Griekspoor
tenis
17:00Begemann/Mergea - Nedunchezhiyan/Sriram Balaji
tenis
17:00Vrbensky/Gengel - Arneodo/Halys
tenis
17:00Jonathan Mridha - Paul Woerner
futbol
17:30Anorthosis Famagusta - Salamis Famagusta
futbol
18:00Apollon Limassol - Ethnikos Achna
tenis
18:00Bryan/Bryan - Kyrgios/Thompson
tenis
18:00Daniell/Oswald - Arevalo/O'Mara
tenis
18:00Goransson/Humbert - Sitak/Sharan
tenis
18:00Inglot/Lindstedt - Novikov/Harrison
tenis
18:00Paul/Fritz - Kecmanovic/Pavic
futbol
19:15Athens - Panetolikos
futbol
20:00Hapoel Katamon Jerusalem - Hapoel Umm al-Fahm
futbol
20:00Larnaca - Limassol
futbol
20:00Doxa Katokopias - Omonia
futbol
20:30Nordsjælland - Horsens
futbol
21:30Luziania - Brasiliense Futebol Clube
futbol
22:00Real Santander - Corporación Club Deportivo Tuluá
futbol
22:30Manchester City - West Ham United
futbol
22:30Manchester City - West Ham (S SPORT HD)
futbol
22:45Kilmarnock - Aberdeen
futbol
22:45Kingstonian - Wingate & Finchley
futbol
22:45Lewes - Worthing
futbol
22:45Newport County - Salford City
futbol
22:45Portlaoise - Drumcondra
futbol
23:00Atalanta - Valencia
futbol
23:00Tottenham Hotspur - Leipzig
futbol
23:00Mirandés - Real Zaragoza
futbol
23:30Valledupar - Deportes Quindío
futbol
00:00Aurora Guatemala - Capitalinos
futbol
02:00Boca Juniors De Cali - Leones
basketbol
03:00Louisville - Syracuse (S SPORT 2 HD)
futbol
03:30Barcelona Sporting Club - Cerro Porteño
futbol
03:30Deportes Tolima - Sport Club Internacional
futbol
04:00Monterrey - Club Santos Laguna
futbol
04:05Unión Magdalena - Bogotá
futbol
04:30Independiente del Valle - Clube de Regatas do Flamengo
basketbol
05:00NC State - Duke (S SPORT 2 HD)
futbol
06:00Comunicaciones - Club América
futbol
06:10Juarez - Dorados de Sinaloa
futbol
17:00North East United - Hyderabad
basketbol
20:45Fenerbahçe Beko - Real Madrid (beIN SPORTS HD 3)
futbol
20:55Cluj - Sevilla
futbol
20:55Club Brugge - Manchester United
futbol
20:55Eintracht Frankfurt - Bull Salzburg
futbol
20:55Copenhagen - Celtic
futbol
20:55Getafe - Ajax
futbol
20:55Ludogorets 1945 - Internazionale Milano
futbol
20:55Shakhtar Donetsk - Benfica
futbol
20:55Sporting Lisbon - İstanbul Başakşehir
futbol
23:00APOEL - Basel
futbol
23:00Alkmaar - LASK Linz
futbol
23:00Bayer 04 Leverkusen - Porto
futbol
23:00Olympiacos - Arsenal
futbol
23:00Rangers - Braga
futbol
23:00Roma - Gent
futbol
23:00Wolfsburg - Malmö
futbol
23:00Wolverhampton - Espanyol
futbol
23:00Francis - Kilbarrack United
futbol
23:30Barranquilla - Tigres Futbol Club
futbol
23:30Orsomarso - Fortaleza Zipaquira
futbol
01:15Tombense - Cruzeiro Esporte Clube
futbol
02:00Atletico Cali - Corporación Deportiva Real Cartagena
basketbol
04:00Philadelphia 76ers - Brooklyn Nets (S SPORT HD)
futbol
04:05Atlético Huila - Llaneros Fútbol Club
futbol
09:15Wellington Phoenix - Western United
futbol
11:30Western Sydney Wanderers - Adelaide United
futbol
13:00Shonan Bellmare - Urawa Red Diamonds
futbol
17:00Mumbai City - Chennaiyin
futbol
19:00Eskişehirspor - Hatayspor
futbol
19:00Osmanlı Spor - Menemen Belediyespor
futbol
19:00Eskişehirspor - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:00Osmanlıspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Sivasspor - Alanyaspor
futbol
20:00ŁKS Łódź - Pogoń Szczecin
futbol
20:00Varaždin - Lokomotiva
futbol
20:00Sivasspor - A.Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30Wehen Wiesbaden - Greuther Furth
futbol
20:30Osnabruck - Erzgebirge
futbol
20:30Osnabrück - Erzgebirge Aue (S SPORT 2 HD)
futbol
21:00Nice - Stade Brestois 29
futbol
21:00Hobro - Midtjylland
futbol
21:00Viktoria Köln - Sonnenhof Großaspach
futbol
21:10Austria Klagenfurt - Ried
futbol
21:10Avusturya Lustenau - Dornbirn 1913
futbol
21:10Juniors - Lafnitz
futbol
21:10Kapfenberger - Blau-Weiß Linz
futbol
21:10Amstetten - Liefering Salzburg
futbol
22:00Waalwijk - Sparta Rotterdam
futbol
22:00Ajaccio - Mans
futbol
22:00Chambly - Nancy
futbol
22:00Chamois Niortais - Valenciennes
futbol
22:00Clermont Foot - Paris
futbol
22:00Avant de Guingamp - Sochaux-Montbéliard
futbol
22:00Grenoble Foot 38 - Châteauroux
futbol
22:00Havre - Orléans
futbol
22:00Rodez Aveyron Football - Lorient
futbol
22:00Béziers - Créteil-Lusitanos
futbol
22:00Lyon-Duchère - Avranches
futbol
22:00Boulogne - Le
futbol
22:00Bourg-Péronnas - Pau
futbol
22:00Gazélec Ajaccio - Dunkerque
futbol
22:00Cholet - Bastia-Borgo
futbol
22:00Toulon - Villefranche
futbol
22:00Quevilly - Concarneau
futbol
22:00Excelsior - Den Bosch
futbol
22:00Dordrecht - Graafschap
futbol
22:00Ahead Eagles - N.E.C.
futbol
22:00Breda - Almere City
futbol
22:00Cambuur - Roda JC Kerkrade
futbol
22:00Telstar - Maastricht
futbol
22:05Dundee United - Inverness
futbol
22:30Bayern Munich - Paderborn 07
futbol
22:30Kortrijk - Genk
futbol
22:30Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze
futbol
22:30Bayern Münih - Paderborn (S SPORT 2 HD)
futbol
22:45Metz - Lyon
futbol
22:45Brescia Calcio - Napoli
futbol
22:45Derby County - Fulham
futbol
22:45Mirren - Heart of Midlothian
futbol
22:45Cabinteely - Bray Wanderers
futbol
22:45Galway United - Athlone Town
futbol
22:45Wexford Gençlers - University College Dublin
futbol
22:45Derry City - Finn Harps
futbol
22:45Shelbourne - Dundalk
futbol
22:45Sligo Rovers - Patrick's Athletic
futbol
22:45Waterford - Bohemian
futbol
22:45Leixlip United - Lucan United
futbol
22:45Newbridge Town - Liffey Wanderers
futbol
22:45Carrigaline United - Cobh Wanderers
futbol
22:45Rockmount - Marys
futbol
23:00Real Betis - Mallorca
futbol
23:00Sporting de Gijón - Cádiz
futbol
23:00Cosenza Calcio - Frosinone Calcio
futbol
23:00Shamrock Rovers - Cork City
futbol
23:00Swords Celtic - Patrick's CYFC
futbol
23:00Real Betis - Mallorca (spor SMART HD)
futbol
23:30Aves - Vitoria Guimaraes
basketbol
06:30Portland TB - NO Pelicans (S SPORT HD)
basketbol
13:00Çankaya Üni. - Hatay BB (tivibu SPOR HD)
futbol
14:00Ümraniyespor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
14:00Kayserispor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00BB Erzurumspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
15:00Celta Vigo - Leganes (spor SMART HD)
futbol
15:00Stuttgart - SSV Regensburg (S SPORT 2 HD)
futbol
15:30Chelsea - Tottenham (S SPORT HD)
futbol
16:30Akhisarspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Göztepe - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:30Werder Bremen - B.Dortmund (S SPORT 2 HD)
futbol
18:00Barcelona - Eibar (spor SMART HD)
futbol
18:00Southampton - Aston Villa (TRT Spor HD)
futbol
18:00Crystal Palace - Newcastle (S SPORT HD)
futbol
19:00Adana Demirspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Beşiktaş - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30Schalke 04 - Leipzig (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Leicester - Manchester City (S SPORT HD)
futbol
20:30Real Sociedad - Valencia (spor SMART HD)
futbol
23:00Levante - Real Madrid (spor SMART HD)
basketbol
23:30LA Clippers - Sacramento Kings (S SPORT HD)
basketbol
00:00Duke - Virginia Tech (S SPORT 2 HD)
basketbol
04:30Milwaukee Bucks - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
futbol
13:30Y.Malatyaspor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Giresunspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Osasuna - Granada (spor SMART HD)
basketbol
15:15Fenerbahçe - Çukurova Basket (tivibu SPOR HD)
futbol
15:30Arminia Bielefeld - Hannover (S SPORT 2 HD)
futbol
16:00Gençlerbirliği - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:00Alaves - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
futbol
16:30Altay - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Wolves - Norwich City (TRT Spor HD)
futbol
17:00Manchester Utd - Watford (S SPORT HD)
futbol
17:30Leverkusen - Augsburg (S SPORT 2 HD)
futbol
18:00Valladolid - Espanyol (spor SMART HD)
futbol
19:00İstanbulspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Fenerbahçe - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:30Arsenal - Everton (S SPORT HD)
futbol
20:00Wolfsburg - Mainz (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Getafe - Sevilla (spor SMART HD)
futbol
23:00Atletico Madrid - Villarreal (spor SMART HD)
futbol
23:30Porto - Portimonense (S SPORT 2 HD)
basketbol
02:00Toronto Raptors - Indiana Pacers (S SPORT HD)
futbol
20:00Ç.Rizespor - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Kasımpaşa - Denizlispor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:30E.Frankfurt - Union Berlin (S SPORT 2 HD)
futbol
23:00Liverpool - West Ham (S SPORT HD)
basketbol
04:00Houston Rockets - New York Knicks (S SPORT HD)
futbol
14:00Hatayspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Menemenspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
18:00OGM Orman - İstanbul BB (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
19:00Fatih Karagümrük - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
20:15Anadolu Efes - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
06:00LA Lakers - NO Pelicans (S SPORT HD)
futbol
16:30Akhisarspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:30Altınordu - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
18:00Darüşşafaka - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
18:00Tofaş - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
19:00Adanaspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
20:15Fenerbahçe Beko - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:15Teksüt Bandırma - Büyükçekmece (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
14:00Keçiörengücü - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Boluspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
18:00Beşiktaş SJ - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
19:00Bursaspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
20:15Pınar Karşıyaka - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
06:30GS Warriors - LA Lakers (S SPORT HD)
futbol
20:00A.Alanyaspor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:30F.Düsseldorf - Hertha Berlin (S SPORT 2 HD)
futbol
23:00Norwich City - Leicester (S SPORT HD)
basketbol
06:30LA Clippers - Denver Nuggets (S SPORT HD)
basketbol
13:00Bahçeşehir Klj - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
14:00Osmanlıspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Konyaspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
14:00Canik Bld. - Fenerbahçe (tivibu SPOR HD)
basketbol
15:15Galatasaray - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
15:30Brighton - Crystal Palace (S SPORT HD)
futbol
16:30Eskişehirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Trabzonspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:30Hoffenheim - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Bursaspor - Teksüt Bandırma (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
18:00Bournemouth - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
19:00Adana Demirspor - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Antalyaspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
20:00Türk Telekom - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:30Watford - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
20:30Köln - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
basketbol
01:00New York Knicks - Chicago Bulls (S SPORT HD)
basketbol
13:00İstanbul BB - Anadolu Efes (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
13:30Denizlispor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Ümraniyespor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00BB Erzurumspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
basketbol
14:00Beşiktaş - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
basketbol
15:15Gaziantep Basket - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
15:30Union Berlin - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
futbol
16:00Ankaragücü - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30İstanbulspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Tottenham - Wolves (S SPORT HD)
futbol
17:00Manchester City - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
17:30Leipzig - Leverkusen (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Afyon Bld. - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
19:00Galatasaray - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Altay - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Werder Bremen - E.Frankfurt (S SPORT 2 HD)
basketbol
20:00Büyükçekmece - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
21:00Charlotte Hornets - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
basketbol
23:30LA Clippers - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
futbol
19:00Balıkesirspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:00Giresunspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Kayserispor - Göztepe (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:00M.Başakşehir - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
04:30SA Spurs - Indiana Pacers (S SPORT HD)
basketbol
20:00Lietuvos Rytas - Galatasaray (S SPORT 2 HD)
basketbol
06:00LA Lakers - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
20:00Tofaş - MoraBanc Andorra (S SPORT 2 HD)
basketbol
20:15Darüşşafaka - Virtus Bologna (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Trabzonspor - Fenerbahçe (ATV HD)
futbol
22:45Juventus - Milan (TRT Spor HD)
basketbol
00:15Western Connecticut State - Umass Boston BeaconsCanlı
basketbol
00:00Meteor - SupernovaCanlı
basketbol
23:45Massacramento Kings - Orione
basketbol
14:00Elazığ Öİ - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
basketbol
03:00Louisville - Syracuse (S SPORT 2 HD)
basketbol
05:00NC State - Duke (S SPORT 2 HD)
basketbol
20:45Fenerbahçe Beko - Real Madrid (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
04:00Philadelphia 76ers - Brooklyn Nets (S SPORT HD)
basketbol
06:30Portland TB - NO Pelicans (S SPORT HD)
basketbol
13:00Çankaya Üni. - Hatay BB (tivibu SPOR HD)
basketbol
23:30LA Clippers - Sacramento Kings (S SPORT HD)
basketbol
00:00Duke - Virginia Tech (S SPORT 2 HD)
basketbol
04:30Milwaukee Bucks - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
15:15Fenerbahçe - Çukurova Basket (tivibu SPOR HD)
basketbol
02:00Toronto Raptors - Indiana Pacers (S SPORT HD)
basketbol
04:00Houston Rockets - New York Knicks (S SPORT HD)
basketbol
18:00OGM Orman - İstanbul BB (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:15Anadolu Efes - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
06:00LA Lakers - NO Pelicans (S SPORT HD)
basketbol
18:00Darüşşafaka - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
18:00Tofaş - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:15Fenerbahçe Beko - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:15Teksüt Bandırma - Büyükçekmece (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
18:00Beşiktaş SJ - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:15Pınar Karşıyaka - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
06:30GS Warriors - LA Lakers (S SPORT HD)
basketbol
06:30LA Clippers - Denver Nuggets (S SPORT HD)
basketbol
13:00Bahçeşehir Klj - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
14:00Canik Bld. - Fenerbahçe (tivibu SPOR HD)
basketbol
15:15Galatasaray - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
17:30Bursaspor - Teksüt Bandırma (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00Türk Telekom - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
01:00New York Knicks - Chicago Bulls (S SPORT HD)
basketbol
13:00İstanbul BB - Anadolu Efes (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
14:00Beşiktaş - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
basketbol
15:15Gaziantep Basket - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
17:30Afyon Bld. - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00Büyükçekmece - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
21:00Charlotte Hornets - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
basketbol
23:30LA Clippers - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
04:30SA Spurs - Indiana Pacers (S SPORT HD)
basketbol
20:00Lietuvos Rytas - Galatasaray (S SPORT 2 HD)
basketbol
06:00LA Lakers - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
20:00Tofaş - MoraBanc Andorra (S SPORT 2 HD)
basketbol
20:15Darüşşafaka - Virtus Bologna (S SPORT 2 HD)
futbol
00:40Devils - GalacticosCanlı
futbol
00:00Excursionistas - Deportivo EspañolCanlı
futbol
22:45Chelsea - Manchester United
futbol
22:45ChievoVerona - Salernitana 1919
futbol
00:30River Plate Asuncion - Club Sportivo San Lorenzo
futbol
01:30Unión Española - Audax Italiano
futbol
02:00Ituano Futebol Clube - Associação Atlética Ponte Preta
futbol
02:00Timon - Piauí Esporte Clube
futbol
02:00Imperatriz - Fortaleza
futbol
02:00Alacranes de Durango - Atletico Reynosa
futbol
02:00Deportivo Lara - Academia Puerto Cabello
futbol
02:30Coimbra - América Futebol Clube Minas Gerais
futbol
02:30Vila Nova - CRAC
futbol
02:30Democrata - Serranense
futbol
03:00Sarmiento de Leones - Deportivo Universitario
futbol
03:00Atlético Huila - Fortaleza Zipaquira
futbol
03:10Independiente Avellaneda - Arsenal de Sarandí
futbol
03:10Estudiantes de Rio Cuarto - Platense
futbol
03:40Barranquilla - Corporación Deportiva Real Cartagena
futbol
04:00Cavalier - Tivoli Gardens
futbol
11:00Tambov - Chertanovo Moskova
futbol
11:00Banteay Meanchey - Kampong Chhnang
futbol
11:00Pursat - Battambong
futbol
12:15Muktijoddha Sangsad - Sheikh Jamal
futbol
12:30Redlands United FutbolClub - Queensland Lions
futbol
13:00Tokyo - Perth Glory
futbol
13:00Mumbai Muslims - FSI-Seaview
futbol
13:30Seoul - Melbourne Victory
futbol
13:45Sepidrood Rasht - Sorkhpooshan Pakdasht
futbol
14:30Kom Podgorica - Petrovac
futbol
15:00Chiangrai United - Beijing Guoan
futbol
15:00Renaissance FC de Ngoumou - Unisport FC de Bafang
futbol
15:00Ilves - Tallinna Kalev
futbol
15:30Abahani Limited Chittagong - Arambagh
futbol
15:30Maleyat Kafr El Zayat - Ala'ab Damanhour
futbol
15:30Petrojet - Al-Nasr Kahire
futbol
15:50Al-Mojzel - Al-Qadisiyah
futbol
16:00Rudar Pljevlja - Grbalj
futbol
16:00Jabalain - Al-Ta'ee
futbol
16:00Coastal Union - Ruvu Shooting
futbol
16:00Mbao - Singida United
futbol
16:00Mbeya City - Lipuli
futbol
16:00Namungo - KMC
futbol
16:00Polisi Tanzania - Young Africans
futbol
16:00Ruvu Stars - Biashara United Mara
futbol
16:00Vipers - Kampala Capital City Authority
futbol
16:25Ibri Club - Al-Oruba
futbol
16:30Riga - Shinnik Yaroslavl
futbol
16:30Busoga United - Uganda Revenue Authority
futbol
16:30Police - Bright Stars
futbol
16:30Proline - FC
futbol
16:30Wakiso Giants - Maroons
futbol
17:00Amal Bou Saâda - Oran
futbol
17:00Racing Club Rélizane - Annaba
futbol
17:00Arba - Béjaïa
futbol
17:00AS - Universite de Ngaoundere
futbol
17:00Dynamo de Douala - Leopard Sportif de Douala
futbol
17:00Foncha Street Bamenda - Matelots
futbol
17:00Racing Bafoussam - Stade de Bertoua
futbol
17:00Podgorica - Buducnost Podgorica
futbol
17:00Gefle - Frej Taby
futbol
17:55Ain - Nassr
futbol
18:15Najoom - Al-Batin
futbol
18:35Sadd - Sepahan Isfahan
futbol
18:35Sharjah - Persepolis
futbol
18:35Al-Taawon - Al-Duhail
futbol
18:40Nahda Al Buraimi - Dhofar S.C.S.C.
futbol
19:00Khouribga - Safi
futbol
19:00Granicar - Cibalia
futbol
19:00Ohud Medina - Khaleej Khor Fakkan
futbol
19:00Simba - Kagera Sugar
futbol
19:30Zeta - Sutjeska
futbol
19:30Elfsborg - Grenland
futbol
19:30Garde Nationale - Ksar
futbol
20:00Giessen - Viktoria Aschaffenburg
futbol
20:05Bnei Sakhnin - Beitar Tel Aviv Ramla
futbol
20:05Hapoel Ironi Acre - Hapoel Afula
futbol
20:05Hapoel Nazareth Illit - Hapoel Bnei Lod
futbol
20:05Hapoel Ramat Gan Giv'atayim - Maccabi Ahi Nazareth